Літературною годиною “В її імені барви України” у навчальному закладі відзначили 155 річницю від дня народження Лесі Українки – однієї з найвпливовіших постатей української літератури і культури.
Здобувачі освіти ознайомилися із цікавими фактами біографії письменниці, інсценізували уривок з драми – феєрії “Лісова пісня”, декламувалии її твори, ознайомили присутніх із творчими проєктами, які підготували і приурочили цій даті.




